anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange love pe 2 televizoare?

Anca07
#StarMember
Pot fi conectate mai mult de 1 tv? Daca da, posturile se dubleaza pe ambele tv in momentul vizionarii sau ambele tv pot functiona concomitent pe posturi tv diferite?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember

Pentru Orange Home TV prin cablu poti opta pentru acces la maxim 4 televizoare. Pentru mai multe trebuie sa activezi un abonament nou care include un echipament TV Box HD sau modul CI+, dar pentru urmatoarele echipamente vei plati o chirie lunara de 1.5€

 

Cu serviciul Orange Home TV prin cablu poti urmari posturi TV pe smartphone, tableta sau calculator, prin intermediul aplicației Orange TV Go sau pe tvgo.orange.ro.

Poti conecta maximum 3 dispozitive mobile, dintre care maximum doua dispozitive pot functiona in acelasi timp.

 

Pentru Orange TV prin satelit poti opta pentru acces la maxim 3 televizoare. 

Vizualizare soluţie în postul original

16 Răspunsuri 16

Razvan
#StarMember
Da, poți conecta mai multe televizoare la TV prin Orange Love, utilizând fie setup-to-box, dacă TV-ul nu deține un tuner TV digital și nu este compatibil CI+ sau doar prin CI+. În ambele situații, vei putea urmării programe tv diferite pe televizoare.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Merge fără probleme până la 4 televizoare la fibră. Dar doar primul e gratuit. E un pachet complex, care oferă o multitudine de bonusuri, mai ales dacă ai și mai multe abonamente de voce mobilă, putând să-ți faci și un pachet Family. Poți vedea cam tot ce-ți dorești pe 2 tv-uri, adică filme, muzică, documentare, sport, etc.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Se poate chiar și la antena satelit să ai până la 3.

Ascary
Campion certificat
O diferență este că la Orange Love poți lua chiar un televizor în rate. La DTH nu știu dacă există această posibilitate.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Nu merge la DTH să iei tv în rate, dar bonusurile sunt valabile.

Ascary
Campion certificat
La ce bonusuri te referi Vio73 referitor la DTH?

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
De exemplu televiziunea gratuit ... https://www.orange.ro/love/satelit/client-orange/index.html Citește mai jos, în pagină.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Plus 100 gb lunar pe cont, dacă ai și pachetul Family.

Ascary
Campion certificat
Mulțumesc. Chiar nu știam de aceste beneficii.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Eu le și am. Dar de la pachetul cu fibră. Cu plăcere!

Ascary
Campion certificat
La fibra știam de beneficii,eram chiar invidios,la DTH nu știam că au ceva.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Tocmai ce ți-am arătat că au.

Ascary
Campion certificat
Da,mulțumesc. Voi vedea cum mă orientez către un Orange Family că sa am mai mult trafic de internet.

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver
Cu plăcere și orientează-te mai repede!