anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cu Orange premiile sunt reale 100%

Virgil1
Junior entuziast

Am plăcerea sa va spun ca sunt câștigătorul unui telefon Samsung, cât și a unui premiul de 6 euro timo de un an.Recomand cu plăcere să vă înscrieți la.orice concurs.Premiile reale 100%.Succes tuturor 

25 Răspunsuri 25

Și dacă sunt negative haterii  spun că ești de la concurenta ( sau plătit de concurenta).😄

Nimeni nu mai analizează situația, se plasează toată lumea în tabere (prea putini neutri).

Ceea ce multi nu inteleg e ca cei care posteaza acele probleme sau situatii negative, nu o fac pentru ca vor sa plece la concurenta. Daca asta voiau, erau deja mutati. Unii mai vin si dupa ce s-au portat sa ne spuna de ce s-au portat. Si din pacate, in cazul asta, orice incercare de rezolvare a problemei este deja tardiva. Dar majoritatea o fac tocmai pentru ca isi doresc ca Orange sa-si rezolve problemele astfel incat sa ramana clienti.

In cele mai multe cazuri, lucrurile se rezolva in favoarea clientului, si toata lumea e multumita, dar daca nu se poate, sigur, nu ramane decat varianta alegerii unui alt furnizor. Nu e o placere (cu siguranta nu pentru Orange), dar e alegerea clientului.

Client Orange

În urma cu mulți ani am câștigat un telefon sharp Ferrari de la Vodafone 🤣, toți ziceau ca lucram la Vodafone ori aveam o ruda acolo 🤣

Deși le-am arătat dovada ca am câștigat tot ziceau ca e vrăjeală 🤣🤣‌.

Asa sunt oamenii dacă câștigi ceva toți zic ca dacă nu arăți dovada înseamnă că minți și dacă arăți dovada zice ca sigur ești angajatul lor 🤣

And04
Senior

Felicitari, Virgil! Sa il stapanesti sanatos!

Si eu pot confirma ca premiile sunt reale, am castigat si eu la Orange!

ElfStone
Junior entuziast

Salut,

Felicitari si sa te bucuri de premiu! 🙂

Bafta si la urmatoarele concursuri!

Virgil1
Junior entuziast

Cu hocus pocus premiile sunt reale 100%,revin pentru unii cârcotași deoarece am mai postat și au spus ca nu este adevărat. Important sa joci și sa crezi.

Screenshot_20240518_155351_My Orange_LI.jpg

 

Salutare!

Întotdeauna au fost reale premiile la Orange. Ideea este să ai răbdare și să participi!

Felicitări și succes în continuare!

Eu nu cred.🙂

Va trebui sa te contactez telefonic.

Nu am auzit de acest concurs "hocus pocus" pare o formula magica.🙂

Bonus Pocus*. Dar da, e cat se poate de ok concursul. Si eu am castigat bonusuri super misto. 

Client Orange

Felicitări Virgil. Cu perseverență vine și răsplata, la timpul potrivit. Reușesc doar cei care nu renunță.

Salut Virgil,

Multumim de topic. Numarul de telefon cred ca poti sa-l editezi. 

Intrebarea mea ar fi: ai reusit sa-ti activezi acel bonus de optiune 6 euro? Intreb pentru ca erau niste probleme in sensul asta. La tine a mers din prima?

Client Orange