anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

PrePay BonusPocus – Surprize în reprize

DanielaH
Moderator

Ați auzit de noua oferta PrePay?

Este un joc (disponibil atât pe orange.ro/bonuspocus cât și în My Orange) care aduce surprize în reprize, cu premii speciale pentru clienții PrePay.

Campania se desfășoară în perioada 22 noiembrie 2023 – 6 februarie 2024 și este împarțită în 3 perioade: 22 noiembrie – 12 decembrie 2023; 13 decembrie 2023 – 9 ianuarie 2024; 10 ianuarie – 6 februarie 2024.

Premiile diferă pentru fiecare din cele 3 perioade ale campaniei și constau în:

  •              3 tipuri de beneficii PrePay, disponibile atât pe site cât și în My Orange
  •              2 tipuri de opțiuni PrePay, disponibile exclusiv în My Orange

Ce trebuie să faceți? E simplu și fun.

Colectați frunze cu ajutorul prietenilor noștri Millidge sau Doig și evitați râme nebune 😀.

Toate detaliile campaniei și regulamentul sunt aici.

DanielaH_0-1700739406189.png

Spor la joacă!

UPDATE 6 febr. 2024 - Campania a fost prelungită până în 27 februarie 2024.

UPDATE - În perioada 28 februarie 2024 – 23 aprilie 2024 se va desfășura o nouă campanie PrePay, în decoruri de primăvară.

27 Răspunsuri 27

FLo1
#StarMember

FLo1_0-1700741221859.png

YYEEEEYYY!!!!! Nice One! Cel puțin comparativ cu o Pinata Party, pentru utilizatorii prepay consider o idee excelentă. Abia aștept să văd ce alte premii se mai ”ascund”!!! ❤️🎾🎁😎

 

Și ce este și mai frumos, e faptul că te poți antrena over and over and over.... până ajungi la profesioniști. Adică șansele zilnice nu sunt unice. 

Anonim
Neaplicabil

Am participat încă de ieri, am câștigat 30gb, 50gb și opțiunea 6 gratuită o luna

arsradu
#StarMember

Nu stiu daca sunt eu extrem de bun la jocul asta (foarte putin probabil), sau lui Doig ii prieste echipa, dar vad ca mi-a dat 50GB 5G+! Ceea ce e superb!! De-as avea si semnal...ar fi extraordinar. Dar chiar si asa, e super tare!! Pentru cineva care are optiunea de 5 Euro (traditional, fara 5G), sa poti folosi 30 de zile 50 de GB la viteza 5G+ e absolut superb!!

IMG_1503.png

Multumim! 😄

Client Orange

Screenshot_20231123-190711_My Orange.jpg

 Yeeeyyyy Radu.... motiv pentru a te înarma cu un telefon 5G și să cauți zonă cu semnal 5G. 🙂🙂😎

Dap. 🙂 Telefonul (telefoanele, de fapt), sunt ambele 5G-enabled. Cu semnalul e mai greu. :)) Dar incercam.

Oricum, e super, super tare joculetul. Si entartaining, si ca premii. Foarte dragut!

Client Orange

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

De abia aștept să mă joc și eu. Poate o să am noroc și o să câștig un bonus sau chiar o opțiune gratuită.

Mulțumim!

Anonim
Neaplicabil

 

E funny și eu am câștigat 50 GB de net 5G+ 😘😁

Screenshot_2023-11-24-07-33-22-802-edit_com.orange.contultauorange.jpg

Deși e dedicat doar celor cu PPY (premiile fiind doar pentru utilizatorii de PPY), chiar și cei cu abonamente se pot delecta la cules de .... frunze. Următorul episod? Marea bulgăreală 

vladut12am
Cunoscător certificat

M-am jucat și eu acest joc și pot spune că deja m-am îndrăgostit de el.🙂

Pe Millidge și Doig, îi ador încă de când eram mic.😍

Am câștigat 3 bonusuri:

  • 250 minute naționale;
  • 30 GB la viteză 4G+;
  • 50 GB la viteză 5G+.

Recomand cu foarte multă căldură acest joc atât pentru cei mari, cât și pentru cei mici, pentru că este foarte distractiv.
Uite și un GIF cu jocul.

Vă doresc multă distracție și bonusuri mari tuturor!

IMG_20231124_094750.jpgIMG_20231124_094833.jpgIMG_20231124_094944.jpg

 

Nitu
Începător

Am jucat jocul acela Orange Pocus însă nu pot vedea ce am câștigat deoarece îmi spune introduceți numărul prepay însă nu știu cum să procedez? 

Salut,

Esti client Prepay? Ai numarul respectiv adaugat pe cont? Daca da, ce se intampla in momentul in care alegi numarul tau de telefon?

Client Orange

Îmi puteți arata o schiță ceva după care mă pot lua vă rog frumos? 

O schita pentru adaugarea numarului pe cont? Daca da, avem aici un tutorial video care ar trebui sa ajute.

 

Client Orange

FLo1
#StarMember

@Nitu: Bun venit în Comunitate. Dacă ai jucat acest joc, sigur ai ajuns la acest ecran: 

Screenshot_20231205-184514_My Orange.jpg

 Ce urmează? Pe un număr prepay, dacă este atașat contului tău, îl vei putea alege și să-i oferi premiul câștigat conform regulamentului de joc. Găsești mesaje pe topic cu premiile posibile, fără a fi asociate unor numere PPY, deci premiul poate fi vazut înainte de a-i asocia un număr, ca în imaginea de mai jos:

Screenshot_20231205-184528_My Orange.jpg