anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Eroare optiuni active in My Orange

Noah
Explorator entuziast

In My Orange in locul opțiuni active scrie null opțiuni active. Am dezinstalata aplicația dar nimic nu am rezolvat . Eu am doua opțiuni active și până acum apăreau acolo .

25 Răspunsuri 25

arsradu
#StarMember

Ios/Android/web version? Unde mai exact apare acel null? M-am uitat si eu dar nu am vazut nimic de genul asta.

Daca poti, adauga eventual si un screenshot. Ar putea sa ajute.

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Apare dintotdeauna sub tipul abonamentului .Sub Fun ....erau scrise, opțiuni active 2 .Acum sub Fun...scrie null opțiuni active, e android .Captura nu as pune că se vede numărul . 

 

 

 

Noah
Explorator entuziast
 

Noah
Explorator entuziast

Vezi Radu sub Fun 9?

Cred ce e ceva specific. Fie cu abonamentele Fun (sau Fun 9 specific) fie...pe contul tau. Eu nu am abonament de voce, doar pachetele de internet si tv, fiecare cu cate o optiune, apar ok.

Daca tie iti apare null banuiesc ca nu mai ai optiuni pe cont sau e o problema cu aplicatia in cazul asta.

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Nu am făcut nimic în sensul asta, cred că ieri arata corect . Ai văzut captura, apare? 

 

Da da. Foarte ok. Mersi! 🙂

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Poate vede un moderator . Acum nu sun la ora asta la call center .Mersi .

Da, maine cel mai sigur.

Pentru comparatie, cam asa arata la mine. Dar cum ziceam, posibil sa fie ceva specific. 🙂

 

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Uite la tine scrie .1 opțiuni active . La mine erau 2 .😟

Ai incercat cumva si de pe desktop, varianta de web? Acolo apare ok? Daca nu...tind sa cred ca e ceva cu abonamentul respectiv sau ceva pe cont. Oricum, trebuie trimis la cei care se ocupa de asta.

Client Orange

Noah
Explorator entuziast

Am intrat în rubrica opțiuni și nu mai arată nimic .Scrie, a apărut o eroare.Te rugam sa încerci mai târziu .De fapt așa am și descoperit  inițial . Am șters întâi cache, nimic.Am dezinstalat aplicația și tot  nimic . 

RafaHelper
#StarMember

@Noah, confirm ca in aplicația de Android este o eroare in afișarea opțiunilor incluse.

Noah
Explorator entuziast

Mulțumesc. E de la ei deci .