anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Probleme reincarcare din My Orange

Cristian98
Junior

Buna ziua, de aseara tot incerc sa reincarc si mi da eroare “reincarcarea a esuat te rugam sa incerci din nou” si apare 0 lei la inceput

9 Răspunsuri 9

Vio73
#StarMember

Salutare!

Posibil să fie vreo eroare sau să fie unele discrepanțe ce mai apar pe weekend sau vreun bug pe cont, etc.

Dacă nu reușești, ia legătura prin Chat Djingo din aplicația mobilă My Orange astfel: Altele ( cele 3 puncte din dreapta jos)- Contact și feedback-Scrie-ne ( transfer operator).

Nu ți se va răspunde imediat, dar vei primi răspuns !

Acolo povestești problema detaliat! Noi nu avem aici acces la contul tău, fiind în mare parte tot clienți, ca și tine.

Edit:

Eu am încărcat acum un prepay cu 6 euro și a mers din prima!

Baftă! 

Asta nu inteleg, mie acolo imi apare ca e si 0 lei , e ca un fel de bug, am dezinstalat aplicatia, m-am deconectat de pe cont, dar tot la fel este, nu ma lasa nici cum sa fac o reincarcare sau orice din aplicatie.Le-am scris si acum astept sa iau legatura, multumesc!

Poate fi vreun bug la tine, da. La mine ți-am spus, a mers din prima.

Sper să se rezolve cât mai repede!

 

Gabubu
Junior entuziast

Pot sa confirm si eu ca pot face reincarcari din My Orange pentru nr. meu PrePay fara nicio problema. Cum ti-a comunicat si Vio73, cere ajutorul de la Serviciul Clienti prin chat-ul Djingo. Posibil e o problema de la tine. 🙂

arsradu
#StarMember

Salut,

In momentul de fata, sunt probleme in My Orange. Incearca mai tarziu, sau, daca te grabesti, fa incarcarea dintr-o in alta sursa (aplicatie bancara, Orange Shop etc).

Client Orange

FLo1
#StarMember

La mine pe app nu apare cu "0 lei". Ai încercat să reîncarci de pe interfața web de MyOrange? Posibil să fie ceva temporar de la aplicație. Ca o curiozitate: de unde ai descărcat aplicația și ce versiune este?

GeorgianaD
Moderator

Salut, @Cristian98 !

Ai reușit reîncărcarea din My Orange? Eroarea a dispărut?

Da, a fost o problema de la ei, s-a rezolvat dupa cateva ore

Ne bucurăm că ai reușit să rezolvi.