anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] [URGENT] - Reactivare abonament Yoxo inchis

cezar98
Junior entuziast
Salutare!
Mi-am inchis din greseala numarul principal de telefon din aplicatia Yoxo, cu optiunea "nu mai am nevoie de acest numar". Am fost in Shop pentru recuperarea numarului pe PrePay si mi s-a comunicat ca acest lucru este posibil doar prin intermediul Chat-ului din aplicatia Yoxo, desi pe https://www.yoxo.ro/help/pot-sa-reactivez-un-abonament-yoxo-dupa-ce-l-am-inchis/ se spune ca pot merge cu cartea de identitate intr-un Shop pentru recuperare. Exista vreo modalitate sa pot recupera numarul de telefon?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Salut, cezar98! Vom încerca să verificăm cu colegii situația ta. Pentru că avcem nevoie de mai multe informații care nu pot fi făcute publice aici, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

DanielaH
Moderator
Salut, cezar98! Vom încerca să verificăm cu colegii situația ta. Pentru că avcem nevoie de mai multe informații care nu pot fi făcute publice aici, ți-am trimis un mesaj privat (pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate) și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

Ion1
Începător
Acelasi lucru l-am pățit și eu? Cum pot pastra numărul?

DanielaH
Moderator
@cezar98, mulțumim pentru marcarea soluției! S-a rezolvat? Este totul în regulă, da?

Ion1
Începător
La mine, da!

cezar98
Junior entuziast
@DanielaH, da, totul este in regula! Multumesc!

Radu13
Vizitator

Bună, am aceeași problemă, tocmai am selectat astăzi opțiunea "Nu mai am nevoie de acest număr" ... celelalte opțiuni nu mă interesau iar asta nu m-am gândit că mă face să pierd complet numărul. Mă poate ajuta cineva să-l recuperez fără să merg într-un Orange shop? Am seria SIM. Mulțumesc!