anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Lista canale Tv Orange ce se pot prinde fara CI

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Având în vedere că mulți membri ai comunității doresc sa se aboneze la serviciile Orange TV însă nu știu dacă canalele tv se pot recepționa fara CI/decodor sau nu vor echipamente suplimentare de care sa aibă grijă rog membrii comunității care dispun de acest serviciu să realizeze o lista cu canalele ce se pot recepționa fara CI /decodoare.

Mulțumesc.

 

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Îți pot spune la ceea ce am eu și ce nu merge. Eu am pachet premium și fără cam nu merg: Animal Planet, BBC Earth, C&I, Travel Channel,  Docubox, Fashion, Comedy Central, etc ( am pus și ceva poze).

Dacă iei pachetul minim, oricum nu le are incluse.

Dacă ai servicii pe fibra fostului Telekom, sunt mai multe canale care nu funcționează fără ci+.

 

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember

Salutare!

Îți pot spune la ceea ce am eu și ce nu merge. Eu am pachet premium și fără cam nu merg: Animal Planet, BBC Earth, C&I, Travel Channel,  Docubox, Fashion, Comedy Central, etc ( am pus și ceva poze).

Dacă iei pachetul minim, oricum nu le are incluse.

Dacă ai servicii pe fibra fostului Telekom, sunt mai multe canale care nu funcționează fără ci+.

 

Anonim
Neaplicabil

Orange sport 1 funcționează?

Nu mă refer la abonament minim ci vreau să știu lista completa de canale care funcționează sau nu funcționează fără cam aici excluzând extraoptiuni tip HBO etc .

Optiunea premium ar fi perfecta pentru determinarea listei

Nu, doar 3 și 4.

DanEugen72
Junior entuziast

Prin fibra, Comedy Central merge și fără CI. Știu sigur. 

Anonim
Neaplicabil

In concluzie fara Cam nu prea se merita.

La prețul final al abonamentului pentru 4 Tv mai trebui adăugați 22 Ron ceea ce face abonamentul mai puțin atractiv in raport cu concurenta.

Pentru cineva care deține maxim 2 Tv poate fi o optiune atractiva.

Da, ai două cam-uri la acest pachet. Dar dacă nu se uită toți din casă pe canalele respective, ci doar pe știri și muzică, e ok. O lecție și pentru Orange, să facă ceea ce trebuie!

Revin cu noi info și sunt plăcut surprins de ceea ce am văzut pe rețeaua OROC, la pachetul Esențial. Merg majoritatea celor care merg și cu ci+, cu excepția Travel Xp HD, Nicktoon, Nick jr și AXN- urile ( parcă merge Spin doar), Warner tv HD.

Sper să nu mă înșel. Sigur, in acest pachet nu merg oricum: BBC Earth HD, CBS Reality, Docubox HD, etc.

Dar este o mare evoluție față de anul trecut, când mergeau fără cam vreo 25-30 de canale cu pachetul Premium.

Am verificat acum la sora mea!

Bravo Orange!