anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Opțiune My Orange - de cand am cartela PrePay?

Anonim
Neaplicabil

Bună tuturor,

Folosesc o cartelă SIM prepay Orange și mi-ar plăcea să văd în aplicația My Orange un istoric de genul "client din data de...".

Eram curios de când am exact cartela și nu am găsit nicăieri cum să aflu asta. Poate nu am știut eu.  Există posibilitatea asta? Să afli de când ești utilizator prepay Orange? 🤷

 

9 Răspunsuri 9

BlackWolf
Senior certificat

Salut!

Ar fi o idee buna. Din ce știu nu oferă nici un operator opțiunea asta, dar ar fi utila. Oferă doar faza aia cu client silver, gold, platinum...etc., care e în funcție de vechimea în rețea...

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, ar fi o idee bună, dar nu cred că o vor implementa.

FLo1
#StarMember

"Vechimea" pentru PPY nu există și nici nu cred să se ia în considerare oficial, de aceea nu este afișată. Bineînțeles că există o situație internă cu fiecare SIM și/sau schimbare de status PPD/PPY, deci un sumar ar fi disponibil oricând la oricare dintre noi. Însă una e ce se POATE face și alta este ceea ce SE FACE.

Anonim
Neaplicabil

Dacă suni la 300 îți vor spune in ce data a fost activat prima oară simul prepay, ar fi super sa apăra și in my orange informația asta, vechimea la prepay este recunoscuta, de exemplu dacă cartela nu are minim 1 an, nu merge adăugată in pachet love

Anonim
Neaplicabil

Eu nu vreau să sun nicăieri, vreau să văd în aplicație.

Un SIM îl tot schimbi poate și anual. Înteresează vechimea numărului, nu a SIMului.

Anonim
Neaplicabil

Da dar mi-ar plăcea să fie în aplicație.

Asta era ideea 😁

Anonim
Neaplicabil

Da stiu  asta :), repet vechimea unui nr se poate afla cu un apel la 300 am sunat azi de curiozitate  și mi-au comunicat data activării pt un nr prepay. Ma îndoiesc ca va apărea vreodată aceasta opțiune in my orange

Anonim
Neaplicabil

Și eu repet: nu mă interesează să sun nicăieri. Aș vrea să fie această opțiune în aplicație. Despre asta era vorba. Fără supărare, era o idee/propunere. 👍😁