anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum beneficiezi de serviciul Orange TV Connect?

IOanaF
Junior entuziast

Cum beneficiezi de serviciul Orange TV Connect activat pentru achiziționarea unui abonament de mobil? In aplicația My Orange serviciul este gol de conținut, orice pachet aș alege este contra cost, deși potrivit contractului ar trebui să fie gratuit un pachet mini de canale online. Orice canal aș alege din listă, scrie că nu sunt abonată.

1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Venim cu vești bune!

Începând cu data de 22 aprilie, clienții Orange Romania Communications vor putea accesa online canalele TV, în funcție de ofertă, și prin serviciul Orange TV Go folosind credențialele pe care le utilizau pentru Orange TV Connect.

Aplicația Orange TV Connect și site-ul tvconnect.orange.ro nu vor mai fi disponibile începând cu data de 15 mai 2024. Clienții vor putea urmări canalele TV cu Orange TV Go.

 

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

Venim cu vești bune!

Începând cu data de 22 aprilie, clienții Orange Romania Communications vor putea accesa online canalele TV, în funcție de ofertă, și prin serviciul Orange TV Go folosind credențialele pe care le utilizau pentru Orange TV Connect.

Aplicația Orange TV Connect și site-ul tvconnect.orange.ro nu vor mai fi disponibile începând cu data de 15 mai 2024. Clienții vor putea urmări canalele TV cu Orange TV Go.

 

Bună Daniela, sunt un client OROC,  vreau și eu o explicație,  am intrat în aplicația Orange TV Go,  am dat pe TVR 1 , și zice blackout acest canal nu este disponibil online sunt mai multe love nature mooz etc  , eu la OROC am pachetul full adică  Premium TV  L , acum zic dacă am L nu trebuie sa fiu restricționat la anumite canale în Go Tv online ... probabil nu zic, se lucrează , ma poți ajuta cu o explicație dacă ești asa mai actualizată... mersi . Mai jos pun niște poze din problemele care le am 

17139038728174996989727232741505.jpg

17139039138257539963553114691161.jpg

@Marian82, bun venit în Comunitate!

Migrarea se va face treptat. Clienții Orange Romania Communications vor avea acces în Orange TV Go la canalele din oferta lor până la finalul acestei săptămâni.

Putem ruga colegii de la Orange Romania Communications să verifice situația ta. Trimite-ne, te rog, codul de abonat în mesaj privat.