anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Lipsa semnal comuna Peceneaga, județul Tulcea

Anonim
Neaplicabil

Bună seara! În comuna Peceneaga,județul Tulcea nu este semnal mobil Orange de sâmbătă 25 noiembrie  în condițiile în care drumurile s au deszăpezit de ieri. Cand se remediază aceasta problema?

12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember

Salut,

Daca nu ai facut deja lucrul asta, fa o sesizare catre Orange (aici suntem in majoritate clienti ca si tine), folosind mijloacele de contact de aici. Tot acolo poti sa ceri si un status mai actualizat al situatiei.

Client Orange

DanielaH
Moderator

Salut, Rina! Bun venit în Comunitate!

Știu că localitățile din județul Tulcea au fost printre cele mai afectate de vremea nevaforabilă din ultimele zile.

Nu am în acest moment un termen de estimare pentru rezolvarea acestei situații, dar te asigur că echipa de colegi de la departamentul tehnic face toate eforturile pentru remedierea cât mai rapidă.

Îmi pare rău pentru acest inconvenient și sunt încrezătoare că se rezolva curând.

vladut12am
Cunoscător certificat

Și eu sunt la fel de încrezător că totul se va rezolva în cel mai scurt timp posibil cu foarte multă răbdare și înțelegere.

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

Dacă verifici harta de acoperire disponibilă aici, vei vedea că este semnalat un incident în desfășurare care ar putea fi remediat teoretic până mâine dimineață așa cum arată cea de-a doua captură.

Dar bineînțeles că totul s-ar putea amâna, dacă echipele care intervin nu pot ajunge la timp în zonele afectate.

vladut12am_0-1701283442582.png   vladut12am_1-1701283461582.png

Succes!

arsradu
#StarMember

Ooo, avem un feature nou (eu unul nu l-am mai vazut pana acum). Si pagina vad ca a primit cateva update-uri. Mare parte vizuale sau de marketing, dar observ si cateva informatii utile.

Foarte frumos! Bravo! 🙂

Client Orange

vladut12am
Cunoscător certificat

Există de mai mult timp.

Mulțumesc frumos, Radu!

Da, partea cu incidentele nu am mai vazut-o pana acum. Dar probabil ca pur si simplu nu s-a intamplat sa caut o localitate cu avarii in desfasurare. Aveam impresia ca harta interactiva e mai mult informativa. Cu atat mai mult cu cat in ciuda sesizarilor trimise pe aceasta cale, pentru zona mea, nu par sa se fi facut vreun fel de imbunatatiri. Dar ma bucur ca are si functionalitati de genul asta. Foarte util!

Client Orange

Razvan
#StarMember

Salut, termenul a fost prelungit, posibil să nu fi ajuns încă la site, mai ales dacă o fi pe undeva pe câmp, pe un drum inaccesibil. 

Screenshot_20231130-105456.png

Razvan
#StarMember

Siteul este in zona pădurii, posibil să mai fie încă un strat mare de zăpadă. 

Screenshot_20231130-105854.png

Anonim
Neaplicabil

Contacteaza un consultant orange la numarul 300

vladut12am
Cunoscător certificat

Am efectuat din nou verificări pe harta de acoperire și observ că incidentul a fost remediat.

vladut12am_0-1701372309108.pngvladut12am_1-1701372322211.png

 

Anonim
Neaplicabil

Daca mai ai probleme ia si legatura cu un consultant orange