anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Fibra Optica Comuna Strugari

iulyan2120
Începător

Buna seara, acum in jur de doua săptămâni au fost si la noi in comuna Strugari cu instalat fibra optica Orange, au instalat aproape in toată comuna mai putin in satul in care locuiesc eu .... căsuța din poza are o distantă de 400 de metri fata de adresa mea. Adresa mea find in satul Cetățuia unde nu s-a tras fibra optica ... eu cred ca daca nu se pune acum fibra optica si la mine in sat n-o sa mai fie pusa prea curând ... important e sa fie pusa fibra optica in sat, am zis ca strâng si semnături tot degeaba .... satul nu este prea mare de asta insit așa tare acum ... ca daca trece timpul nu mai pune fibra ...

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu zic să faceți o sesizare comună, cât mai mulți și poate aveți noroc.

Altă soluție nu prea este! Cei de la Orange hotărăsc dacă merită investiția sau nu, dat fiind în aceeași comună, poate ai noroc.

Baftă!

iulyan2120
Începător

Buna ziua a trecut o luna si jumătate si nu sa întâmplat nimic ... in localitate cetatuia cu fibra Optica am tot sunat am dat si emailuri la serviciul.clienti@orange.ro si nimic pe mail meru îmi zice datele furnizate sun insuficiente de si puneam si nr de telefon si adresa mea si char si codul de abonat la abonamentul care îl am la Orange si nimic .... la serviciu clienți la 300 la fel ...

Degeaba aici in localitate sunt multi doritor pentru fibra Orange daca nu se pune fibra...