anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Eroare analiza apeluri in contul My Orange Communication

Geti
Junior

In contul My Orange Communication  sectiunea facturile mele / analiza apeluri /descarca lista apeluri, in locul fișierului excel îmi este returnat un mesaj de eroare.

In trecut am utilizat aceasta facilitate fara probleme. Aceasta eroare persista de mai mult de 1 luna.

Am incercat atat din telefon, cat si din Google Chrome sau Microsoft Edge... fara rezultat.

Am luat legatura si cu un consultant, dar fara a primi o solutie la aceasta disfunctionalitate.

32 Răspunsuri 32

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Vorbim de aplicația My Orange, nu My Orange Fix, nu?

DanielaH
Moderator

Situația este în continuare în atenția colegilor noștri. Sperăm să se remedieze până la finalul lunii.

Mulțumim pentru răbdare și înțelegere.

DanielaH
Moderator

Salut!

Colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată.

Geti, Elena, e în regulă și la voi?

Buna dimineața!

S-a remediat. Acum funcționează. Mulțumesc.

Mulțumim și noi pentru confirmare!

Te mai așteptăm în Comunitate.

MariaNed
Începător

Din păcate fișierul pe care îl descarc este gol, nu are niciun istoric de apeluri. Poate se face ceva …

StancuMadalin
Junior

Pentru ultuma factura nu functioneaza...

Salut, Madalin! Bun venit în Comunitate!

Am rugat colegii să verifice și ne-au spus că funcționează. Ne poți oferi, te rog, codul tău de abonat?


Cod Abonat: R3619120027880

La ultima factura, in fisierul excel apare doar primul sheet cu nr. facturii, cod client, data emitere, perioada facturare, data scadenta.

Cel de-al doilea sheet in care apareau apelurile, sms-urile detaliate este inexistent.

Va rog sa remediati problema.

Multumesc anticipat.

Mulțumesc și eu pentru detalii. Le-am transmis colegilor pentru verificare. Revin când am un răspuns.

O zi frumoasă!

Salut!

Colegii au verificat și nu au identificat probleme pe contul tău. Te roagă să reverifici accesarea dintr-o filă incognito, cu ajutorul Google Chrome sau Microsoft  Edge.

Te așteptăm cu feedback.

StancuMadalin
Junior

Salut,

Rezolvat partial.

Dupa ce am sesizat problema luna trecuta si s-a verificat contul, a aparut si cel de-al doilea sheet cu detalierea apelurilor.

Azi cand am intrat in cont pentru a vizualiza ultima factura, am aceeasi problema ca si luna trecuta. 

Apare un singur sheet, nu apare deloc analiza apelurilor si dimensiunea fisierului este mult mai mica, avand in vedere ca lipseste sheet-ul 2.

Puteti remedia va rog problema?

Multumesc,

Stancu Madalin Daniel

Salut, Madalin!

Colegii ne-au confirmat că acum este în regulă. Poți verifica din nou, te rog? Mulțumim.

Buna ziua,

Si luna aceasta intampin aceeasi problema.

E a 3-a luna la rand.

Dupa ce verifica colegii se rezolva iar luna urmatoare revine problema.

Puteti remedia va rog, astfel incat sa nu fie nevoie sa va semnalez problema lunar?

Multumesc.

Stancu Madalin Daniel

Salut!

Colegii mi-au confirmat că acum apar toate informațiile. De asemenea, au precizat că aceste informații se incarcă mai greu, la aproximativ 3-4 zile de la emiterea facturii.