anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot solicita card Orange Money?

AndreIonut28
Junior
Salut, revin. Aseara am pus o intrebare aici in comunitate despre durata emiterii cardului, crezand ca (,) am solicitat deja card fizic. Azi am intrat pe aplicatie si in loc sa apara "in procesare", apare sa solicit card (din nou). Cand introduc toate datele necesare, imi da erorare. Am incercat sa iau legatura cu chat-ul, insa fiind weekend nu a raspuns nimeni. Ce as putea face in acest caz? Cum pot afla daca cardul va veni sau nu? Card virtual nu am, nici de ala nu ma lasa sa solicit. E vorba de card de debit. Mai jos am atasat cateva imagini pentru a se intelege mai bine la ce ma refer. Aseara vs. azi.
16 Răspunsuri 16

ileansconstanti
Începător

Buna cum pot obține card Oregon mobak credit

Salutare,
In principiu: descarci aplicatia Orange Money, iti faci cont in aplicatie, soliciti emiterea unui card de credit. Trebuie sa indeplinesti anumite criterii de eligibilitate.
Daca totul merge bine, in cateva ore il poti instala pe telefon. La mine a durat vreo 3-4 zile pana am rezolvat, insa am prieteni care in jumatate de ora il aveau.
Daca ai intrebari punctuale legate de proces sau daca intampini probleme, putem incerca sa te ajutam - atata doar ca si noi suntem tot clienti :).
Te asteptam sa ne spui daca ai rezolvat.