Abonament
Află tot ce ai nevoie să știi despre abonamentul tău: opțiuni disponibile, oferte de portare, modificare abonament.
anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Postări pe forum

Soluționat! Probleme acces reteaua 5G la abonament

Salutare! Am avut un abonament Smart Plus 20 care imi permitea accesul la reteaua 5G, eu locuind in Arad, unde acoperirea este de 100%. In urma cu aprox. 2 luni am prelungit acelasi abonament, cu aceleasi optiuni si beneficii cu inca 2 ani, si am ach...

ChrAd de către Vizitator
  • 70 Vizualizări
  • 3 răspunsuri
  • 4 aprecieri

A mai patit cineva?

A treia oară când iau telefon pe greșelile Magazinului Online. Saptamana trecuta (11.05.2024) din intamplare am observat ca imi pot prelungi abonamentele (trei la numar) dar fara sa am acest drept (abonamentele au fost facute in ianuare 2024). Vazand...

zacusca87 de către Junior entuziast
  • 142 Vizualizări
  • 4 răspunsuri
  • 6 aprecieri

Soluționat! [Rezolvat] Orange antivirus nu functioneaza

Am schimbat telefonul, pe noul telefon Samsung A55 (Android 14) nu mai functioneaza aplicatia Orange antivirus, nu ma pot loga in cont, apare ecranul de logare 1 fractiune de secunda apoi primesc mesajul din atasament. (Page could not be loaded, make...

fm2511 de către Începător
  • 120 Vizualizări
  • 4 răspunsuri
  • 2 aprecieri

Soluționat! Apel WIFI roaming

Buna seara, am sunat la relatii clienti ,in legatura cu apelul WIFI in roaming si mi-a sustinut in cateva randuri ,ca nu se poate efectua . Am venit cu intrebarea simpla ,atunci cand pun telefonul pe mod avion ,daca sunt conectat la WIFI pot suna. Am...

bruce_xpr de către Junior entuziast
  • 3047 Vizualizări
  • 13 răspunsuri
  • 3 aprecieri

Soluționat! Modificare abonament in baza ofertei de 20% reducere

Buna ziua, As dori sa modific abonamentul curent in baza ofertei de 20% reducere, pe o perioada contractuala de 2 ani. Am discutat cu un operator si mi-a spus ca reducerea modifica traficul de roaming disponibil, desi in aplicatie si pe site acest lu...

dragoss87 de către Junior
  • 239 Vizualizări
  • 9 răspunsuri
  • 9 aprecieri