anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Acces 5G la toate abonamentele?

Razvan
#StarMember
Când are de gând ORO să dea acces 5G la toate abonamentele Fun?
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! Îți dai seama că e o întrebare la care n-o să primești un răspuns clar și concis, ci doar ceva de genul ,,o să apară pe site informația, când se va întâmpla". Toți așteptăm, dar nu se întâmplă încă. Probabil că după ce se va licita și obține mai mult spectru 5g, dar nici atunci nu se știe sigur! Așa ar fi ideal, să avem acces la 5g prin intermediul tuturor abonamentelor și chiar la prepay!

Razvan
#StarMember
Și la prepay, așa cum face accidental și Vodafone. Au lansat de 2 ani serviciul, acu ar fi bine să beneficieze toți.

Neaplicabil
La ce vă ajută 5G dacă acoperirea este extrem de limitată? Eu cred că e încă bine pe 4G+, important este să fie activate minim 2 benzi pe celulă... la 3CA deja te apropii de 5G pe care ni-l promovează operatorii dar folosind tehnologie non 5G.

Razvan
#StarMember
Ca să testez funcționalitatea rețelei. Adevărat, că 3CA pe 4G și Mimo 4x4 duce lejer 600 Mbs. Momentan am profilul de net limitat la 300/50 Mbs.

Neaplicabil
@razvan eu îmi fac treaba cu 40Mbps 🙂 și când ajung la birou nu am nevoie de mai mult de 100 Mbps

Razvan
#StarMember
Îți poți face treaba și 2-3 Mbs. Ideea este de a face mai mult decât atât, ca pasionat telecom. În fine, fiecare cu propria părere. O zi armonioasă 🙂