anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ufff simul nu poate fi activat

cosmin12345
Începător

Salutare!

Aveti idee mai merge YOXO sau a falimentat ?

Luat SIM blank ieri , incercat sa activez, apare eroarea ca SIM-ul nu poate fi verificat. Scanat cod, reintrodus manual de peste 10 ori. Am zis ca e de la SIM.

Am mers azi la alt centru Orange, luat inca un SIM, pozat,idem. Am instalat pe alt telefon. Idem. Nu poate fi verificat.

Ca feedback la prima vedere - un serviciu NESERIOS. Raman pe Telekom.

 

5 Răspunsuri 5

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

Încearcă să intri în legătură cu unul din operatori fie de pe chatul din aplicația Yoxo, fie sunând la 0374 300 300 (apelabil din orice rețea națională).

Îți doresc un nou an mai bun din toate punctele de vedere!🙂

La mulți ani, 2024!🎇🎇🎇

Multumesc! Exact ce nu imi doresc, sa ma spameze cu oferta de abonemante... Am zis ca e un serviciu prin care sa nu mai interactionez cu nimeni. Asta e... 
La multi ani !

Salut,

Personal ti-as fi recomandat un Prepay mai degraba, si nu aveai nici problema asta.

Problema cu activarea Yoxo este cunoscuta. Au mai fost topicuri in Comunitate pe tema asta. Si....se pare ca inca nu s-a remediat situatia. 

Din pacate, nu am o solutie pentru tine. Poate dupa 3 Ianuarie sa se poata face ceva in sensul asta. Pana atunci din pacate, sansele sunt minime.

Client Orange

FLo1
#StarMember

Cosmin, cu regret, configurări făcute pe ultima sută de metri, când până și sistemele bancare își fac backup, nu e un moment tocmai ok de configurare. Poți încerca după 2ianuarie, chiar 3ianuarie, sper cu succes.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Și eu recomand tot un prepay, măcar până se trece de zilele astea libere!

Îmi pare rău că nu ai reușit, dar asta este.

La mulți ani!