anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Stoc iphone 14 pro/ iphone 14 pro max 256gb

Beni1
Junior

Bună ziua, din ce am vazut si urmăresc de ceva timp nu mai sunt stoc uri la iphone 14 pro / iphone 14 pro max cu memorie de până în 256gb. Intrebarea mea este daca acestea vor mai reveni în stoc, si cand se face asta?

Iar pentru a evita un raspuns de genul : Apasă butonul de notificare pentru înștiințarea revenirii produsului în stoc. Tin sa precizez ca am facut acea cerere de peste o lună și momentan nici un raspuns pe email.

Multumesc pentru raspuns.

6 Răspunsuri 6

Pololică
#StarMember

În 3 luni apare iPhone 15. Nu știu care mai este cererea pentru 14.

Ai, totuși, varianta sa mergi prin magazinele fizice. Stocul din Online diferă de cel din magazine. 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Dacă nu dorești să fii notificat, nu poate să-ți răspundă la această întrebare decât un angajat Orange sau să le scrii la adresa magazinonline@orange.ro. De asemenea, mai poți căuta prin magazinele fizice!

Poți încerca variantele enumerate! 

Baftă! 

Nu am o problemă în a fi notificat, eu am spus, ca am solicitata deja aceasta functie din magazinul online si am peste o lună de când astept înștiințare cum ca produsul este din nou în stoc.

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Noi, cei din Comunitate, suntem clienti Orange, ca si tine si nu putem sa-ti dam mai multe detalii despre stoc decat cele pe care  le stii deja. Trebuie doar sa urmaresti produsul si sa ai rabdare, poate mai apare in stoc pana va fi lansat urmatorul model.

Anonim
Neaplicabil

Mai bine mergi la istyle ca acolo găsești sigur. Poți plăti in rate cu un card de credit 

Foarte bună idea, m am gandit si eu la site uri alternative. Doar ca as iesi mult mai bine la Orange pentru ca am multe puncte thank you, si imi iese un pret impecabil la telefon.

Multumesc pentru timpul acordat tuturor acestui topic.