anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Precomenzi Iphone 15 ProMax

AndreeaSab
Junior

Anul acesta oare cat asteptam dupa precomenzi? 

165 Răspunsuri 165

Dan21
Începător

De ce spui asta?

Dan21
Începător

Dacă am făcut precomandă de iPhone 15 pro natural titanium pe 06.10.2023 când am șansa sa l primesc?

Salut @Dan21

Daca vorbim de șanse, poate fi si mâine. 🙂

Unde ai făcut precomanda?

La orange shop Galati 

RafaHelper
#StarMember

@Dan21 cel mai bine întrebi in magazin, ar trebui sa aibă o evidenta mai clara si te pot informat cand va ajunge telefonul. Iți recomand sa iei numărul unui consultant din magazin pentru a tine legătura cu ei.

Dinu0
Junior entuziast

Degeaba, cei din magazine nu stiu absolut nimic si nu au acces la astfel de informatii. In fiecare an am primit acelasi raspuns de la mai multe orange shop.uri. "Nu stim cand vin, nu avem acces la stoc etc."

Eu am primit precomanda vineri, doar ca pe black titanium, nu pe natural titanium. 
Mult noroc tuturor, poate incep livrarile si pt voi. 😁

In ce data ai făcut precomandă ?

Pe data de 15 septembrie

pro max?

Da

si eu am comandat acelasi model pe 256gb black titanium, poate imi vine si mie intr-o luna

Zilele trecute am vorbit cu un manager de vanzari si mi.a zis ca cele mai comandate culori worldwide au fost white si natural de aia vin foarte greu sau aproape deloc, la noi in Ro ajung ce ramane din stocurile pt tarile din vest, de ex eu am comandat pe alb in mall Baneasa Bucuresti si sunt singurul care a comandat culoarea asta si totusi nimic....

Oricum nu ma mai stresez asa tare, cand vine, vine 😁

user_15258375
Începător

Bună seara! Am făcut și eu o precomandă pentru un IPhone 15 pro Max pe 25.10, are cineva cunoștință de cauză cam în cat timp ajunge comanda ? 

Salut! Este cam greu să obții o data exactă. Stocurile sunt imprevizibile, fiind modelul nou de iPhone, este cerere mare și livrările pot avea întârzieri de săptămâni bune. Dar comanda este plasată, cu siguranță de îndată ce Orange va primi suficiente terminale, vei primi și tu unul. Poți să mai întrebi periodic pe chat-ul magazinului online sau chiar un apel la 300.