anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

iPhone 15 la Buy back

J0nna5s
Junior entuziast

Cine știe să calculeze exact prețul iPhone 15 128 la Buy back special 5G ?!

In Orange shop m-au zăpăcit!

1 Soluţie acceptată‚

Salut,

Revin cu detaliile ofertei de la TV: reducerea de 500 Euro este valabilă până pe 29 ianuarie 2024 pentru achiziția unui iPhone 15 la reînnoirea unui abonament aflat în afara perioadei minime contractuale sau activarea unui nou abonament Smart Plus 25 pe 2 ani. Reducerea de 500 euro este calculată din prețul standard al iPhone 15 5G 128GB și include un discount suplimentar prin Buy-Back Special 5G acordat în cazul aducerii la schimb a unui iPhone 11 128GB functional.

Prețul final al telefonului împreună cu abonamentul Smart Plus 25 pe 2 ani și Buy-Back Special 5G este 441 Euro, după aplicarea unui discount de 291 Euro (171 Euro valoarea iPhone 11 128 GB + 120 Euro bonusul de Buy-Back) la pretul de 732 Euro pentru abonamentul Smart Plus 25. Fata de pretul standard al telefonului de 949 Euro, reducerea totala este de 508 Euro, comunicată rotunjit la 500 Euro.

Vizualizare soluţie în postul original

51 Răspunsuri 51

Am inteles. Deci nu se considera abonament nou, dar se ia in calcul si cazul asta, pentru cei care vor sa migreze un abonament de la prepay.

Bun. Foarte clar. Multumesc frumos! 🙂

Client Orange

Ma bucur că totul este clar acum. 

Da, da. Alta viata. Asa da! 🙂

Client Orange

Salut,

Multumesc pentru explicațiile complete și clare. Se apropie cu cele făcute in magazin și postate de mine.

Vreau să spun ca am fost sunat de la departamentul ofertare și m-au trimis la un alt magazin Pt ca oferta e cumva selectivă !?!? Nu mai contează.

O zi buna GeorgianaD!👍🙋‍♂️

Mă bucur că totul este mai clar acum. Te așteptăm cu noutăți.

 

O zi frumoasa!

Unde este oferta ???ca la un calcul matematic simplu iti iei un telefon jumate 

Salut, @AzZaPpY ,

Dacă faci referire la oferta de mai sus, extra discountul pentru buy-back în valoare de 120 euro la achiziția unui telefon din seria iPhone 15 încă este valabil, pana la data 30 aprilie.