anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Posturile tv Discovery in grila Orange Romania Communication

Gica53
Junior entuziast

Posturile tv Discovery in grila Orange Romania Communication după data de 1 ianuarie 2025 până atunci Orange Romania nu va face nimic va tot pierde abonații și la tv și la internetul fix sunt aproape să aibă sub 1 milion de abonați separat la tv și internetul fix mai precis acum au 1 milion o sută mii abonații la internetul fix și 1 milion doua sute mii la televiziune  sunt numai in scădere de ce pleacă abonații de la Orange daca sunt cei mai buni la netul fix și tv ?

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, nu am înțeles nici eu de ce nu introduce mai repede în grilă canalele cerute !

Cred că cea mai mare problemă sunt majorările de prețuri, nu faptul că nu au introdus încă în grilă aceste canale, care țin de contractele cu furnizorii.

Oricum, chiar dacă nu am servicii de la OROC, sper să rezolve mai repede problema aceasta!

Baftă!

Gica53
Junior entuziast

Nu numai că nu au posturile de la Discovery in grila dar sunt posturi tv in grila Orange care au fost introduse in grila Orange după preluarea fostului telekom dar care nu au fost introduse și in grila tv Orange Romania Communication la asta se adaugă scumpirile și semnalul la internetul fix in rețeaua Orange  Romania Communication ei au scumpit abonamentele la Orange Communication dar fara sa ofere aceleași servicii că in rețeaua Orange rețea proprie  Orange nu recunosc că le-au plecat abonații spun numai prostii cum că abonații care au plecat de la ei nu mai sunt interesați de internet și televiziune Orange nu da doi banii pe abonații preluati de la fostul telekom de asta au plecat din rețea că sunt sătui de scumpiri de la fostul telekom și acum Orange alt nume același comportament fata de abonați