anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Xiaomi MI 13T și 13T Pro

Anonim
Neaplicabil

Salutare,

Mai jos vă las o prezentare (review) la Xiaomi MI 13T Pro, un "high midrange" foarte interesant, zic eu. 

Sunt curios dacă v-ați achiziționa un astfel de telefon. Sau de ce nu ați vrea să il cumpărați. 😁

https://www.mobilissimo.ro/recenzii-telefoane/xiaomi-13t-pro-review

17 Răspunsuri 17

Vio73
#StarMember

Salutare!

Îl am deja de la începutul lunii decembrie și îmi place foarte mult. Am varianta 13 T pro, luat chiar de la Orange, culoarea Alpin Blue:

https://www.orange.ro/magazin-online/xiaomi-13t-pro-512gb-alpine-blue-pd-62188

De ce l-am achiziționat? Are mai mult spațiu de stocare decât modelul precedent 12 T pro ( îl am și pe acela), are 12 GB RAM, are un design mai plăcut, încărcare de 120 W, baterie de 5000 mAh, procesorul bun, chiar dacă nu este de la Snapdragon și multe alte chestii. Și cel mai important, l-am obținut la un preț bun cu prelungirea unui abonament și cu reducerile din puncte Thank You .

Se știe că telefoanele chinezești stau și ceva mai bine pe partea de semnal decât alte mărci.

Deci recomand telefonul, fiind unul de top!

 

Anonim
Neaplicabil

Felicitări pentru achiziție! Să ne spui și eventual să ne arăți și niște poze făcute cu telefonul, dacă poți! 

Mulțumesc frumos! Pun vreo două poze, dar nu știu dacă îți dai seama prea mult ( sunt din parcarea unui hipermarket). Eu sunt foarte mulțumit de el.

Anonim
Neaplicabil

Nu sunt fotograf profesionist dar eu zic că sunt super ok! Mie îmi place cum se descurcă. Se pare că Leica a optimizat bine. 👏👏👏

Da, îmi place și asta și cum arată el, ca și când ar fi din piele pe spate 

Antonescu
Explorator entuziast

Salutare. Ai întâmpinat problema cu condensul care apare la camera foto? Fog issue 

Salutare!

Nu, nu am întâmpinat!

Antonescu
Explorator entuziast

Mulțumit de telefon? 

Da, foarte mulțumit!

Pololică
#StarMember

Unul din motivele pentru care m-as gandi de doua ori daca as lua sau nu un Xiaomi ar fi modulul de camere (nu din punct de vedere tehnic, cat estetic). Mi se pare prea butucanos. Din acelasi motiv nu am luat un Huawei Nova 9, ci Nova 8i: design-ul modulului de camere.

Am vazut ca este vorbit de bine cam peste tot, dar...

Anonim
Neaplicabil

Da, este genul de design care îți place sau nu. Mie îmi place 😁

Anonim
Neaplicabil

Salut 

Eu dețin Mi 13 Pro .

Un telefon foarte bun.

Specificații super bune raportate la preț însă pentru mine a contat și încărcarea rapida 120w..

 

Anonim
Neaplicabil

MI 13 Pro? Sau MI 13T Pro?

Sunt două versiuni diferite.

Anonim
Neaplicabil

Mi 13 pro 

Nu am optat pentru mi 13t pro deoarece:

Protecție ecran Gorila 5  vs Gorila Victus

Procesor Mediatek vs Qualcomm

Loudspeeker Good vs foarte bun

Camera mai buna atât frontala cât și principala pentru mi 13 pro

Însă mi 13t pro fiind un model mai nou are și unele avantaje:

Display mai bun.

Wifi upgradat 7