anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

bundle cu ps5, god of war si card cadou

Andrei2104
Junior

Bună ziua, doresc să achiziționez un bundle cu ps5, god of war și un card cadou care se găsește în momentul actual pe site. Aveți cumva idee dacă este posibil să găsesc același bundle în magazinele fizice? 

8 Răspunsuri 8

Anonim
Neaplicabil

De găsit vei găsi.

Însă oferta de la Orange pare foarte buna.

În legătură cu cardul cadou acesta este dat de Orange deci nu îl vei găsi în altă parte.

Cred ca nu am fost foarte clar, doresc să achiziționez același bundle tot de la Orange insa dintr-un magazin Orange fizic. De asta întrebam dacă este disponibil și în magazinele fizic. 

Anonim
Neaplicabil

Scuze am înțeles greșit.

Cel mai bine întrebi in magazinul din apropierea zonei tale.

 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Asta depinde de cât cauți. Nu știu, dar posibil să găsești. La ce preț, rămâne de văzut.

Oferta PS 5 cu card cadou, online, o poți vedea și aici:

https://www.orange.ro/magazin-online/sony-playstation-5-digital-edition-cu-2x-psn-card-250-white-pd-...

Bafta 

FLo1
#StarMember

Salut Andrei, Întrucât magazinele fizice sunt gestionate independent ca stoc comparativ cu ”magazinul online”, cel mai simplu și sigur este să încerci un Orange Shop din zona ta de domiciliu și eventual să soliciți acolo informații privind o eventuală comandă (în cazul în care nu există pe stoc la acel moment). Succes.

arsradu
#StarMember

Salut,

Sunt destul de sigur ca e doar in magazinul online. Dar cel mai simplu trimite un mail la magazinonline@orange.ro sau ia legatura cu chat-ul Djingo cu un consultant si intreaba. Parerea mea e ca oferta este doar in magazinul online.

Pentru transfer la operator, din Djingo, trebuie sa scrii (in timpul programului, L-V 08:00-20:00): "transfer operator". Posibil de doua ori, intrucat robotul o sa incerce sa te ajute el, si ma indoiesc ca are informatia asta.

Client Orange

BlackWolf
Senior certificat

Salut,

Da, ar trebui sa se gaseasca cel putin in unele magazine fizice Orange Shop.

Si ca o recomandare, parerea mea este sa nu iei acel PS5, nu merita nici macar cu jocul si cardul cadou. E modelul anterior C-Chassis care nu se mai fabrica si mai este si Digital Edition, nici macar nu e versiunea cu disc. Cea mai buna alegere ar fi noul D-Chassis clasic, care e si mai ieftin in versiunea Digital Edition si ii poti adauga ulterior cititor de disc daca ai nevoie, nu e ca modelul anterior...

https://altex.ro/console-jocuri/cpl/filtru/cat/2192-console-ps5/

Alex_ORO
Angajat Orange

Salut,

Am eu in shop cateva bucati, daca mai este de actualitate, te rog lasa-mi un mesaj. Te ajut eu cu el.

#WeLikeOurCustomers
In ❤️ with learning