anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Plata recurenta a facturii din nou disponibilă la Orange

svetalex
Maestru

Vești bune în mijlocul verii de la Orange. Este din nou disponibilă plata recurenta a facturii. 

Ce nu înțeleg eu din SMS-ul primit, este dacă se primesc 20% puncte TY pentru facturile plătite prin această metodă, suplimentar celor pe care le primesti la achitarea facturii din My Orange in termenul scadent :). 

svetalex_0-1689073222380.png

Activarea plății recurente se face din My Orange, Setări Cont ► Carduri 

svetalex_1-1689073667301.png

5 Răspunsuri 5

Anonim
Neaplicabil

Cam târziu au introdus aceasta opțiune, eu o sa folosesc Pago in continuare, de acolo se plătesc automat toate facturile de servicii, utilități. Punctele oty nu ma interesează ca și așa primesc doar 2 puncte la plata facturii și telefoanele le cumpăr numai de la Altex, Flanco 

Vio73
#StarMember

Salutare!

E foarte bine pentru doritori. Mulțumim!

GeorgianaD
Moderator

Salutare, @svetalex ! Mulțumim pentru veștile bune pe care le-ai adus în comunitate. 😊

Punctele alocate sunt conform condițiilor programului Orange Thank You. Colegii mi-au comunicat faptul că nu se alocă beneficii suplimentare dacă se activeză plata recurentă din My Orange.

Mulțumesc pentru răspuns. Din mesaj nu se ințelege prea clar acest lucru. Și poți să le mai comunici celor care s-au ocupat de trimiterea mesajului că link-ul din SMS este eronat - probabil că este din cauza acelui punct între oran și ge 🙂

Salutare,

Am trimis feedback-ul mai departe colegilor. Din păcate, în cazul mesajelor trimise, nu se mai poate face nimic.