anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pinata Party - nu mi-a fost alocat premiul Go Premium deși punctele mi-au fost luate

Alin87
Junior
 
26 Răspunsuri 26

Smart Plus 17

Foarte ciudat pentru că nici eu nu.pot activa opțiune din decembrie 2023.

Am incercat de 3 ori până acum.

Atenție operatorii chat mi-au spus sa activez prin mesaj la 321 însă am fost facturat 2 luni.

La mine se activează în my Orange însă în aplicația Orange go nu.

Până acum toate sesizările sau rezolvat prin compensări.

Screenshot_2024-04-16-20-33-13-915_com.miui.gallery-edit.jpg

 

Degeaba mai fac campanii daca nu merg,pentru premiu joci,așa s-a întamplat și cu ghicește scorul de la Orange,sesizări peste sesizări și nici un răspuns,unii operatori nici nu știau de toate campaniile de la Orange

MCostel
Explorator

Minciuni marca Orange am aceeași problema.

Serviciu clienți de toată jena.

Incep sa cred că oferta pinata este una falsă și ar trebui sesizat ANPC.

Voi primi răspuns între 3-30 zile și compensare de 10 euro.

Răspuns sesizare

"Din păcate nu ne putem da seama de ce nu se activează optiunea, va vom oferi o compensare de 10 euro și dorim sa ne sesizati din nou data viitoare când activați opțiunea."

Probabil vor să îmi mai ofere o compensare că de rezolvat problema sigur nu.

"Orange e aici". Din păcate vă faceți de rușine.

Vio73
#StarMember

Salutare!

Am pățit și eu așa cu o extraoptiune, dar am făcut sesizare și s-a rezolvat! 

Nu am activat așa ceva, pentru că am și tv pe cont și nu-mi trebuie.

DanielaH
Moderator

@Alin87, s-a rezolvat situația?

Alin87
Junior

Nu s-a rezolvat nimic,oricum nu am așteptări,nu e prima data,trimite poze,notificări peste notificări,vorbește la call center cu operatori care îmi zic că nu pot sa faca nimic,îmi spun sa iau contact cu organizatorii campaniei,e pierdut premiul pe luna asta,trebuie sa fac alte puncte si poate atunci sa se activeze alt premiu,am mai pățit,nu cred că o a mai particip la campaniile Orange,participi degeaba și îți dau recompense când vor ei

Îmi pare rău. Dacă vrei, putem ruga și noi colegii să verifice situația ta. Ne poți trimite numărul de telefon în mesaj privat.

Acesta este răspunsul lor oficial nu "nu știm ce se întâmplă".

Eu îți recomand să ceri compensare.

Nu e normal ceea ce fac.

De rezolvat nu sunt capabili de 5 luni nu fac nimic.

Prefera să ofere compensări.

Eu cred că sunt foarte multe persoane in aceeași situație însă nu mai doresc sa intre in contact cu serviciul clienți care a devenit mai rău că Djingo.

Serviciul clienți au răspunsuri învățate mecanic și le repeta asemenea unui robot.

De fiecare data se schimbă operatorul și clientul este obligat să o ia de la 0 cu explicațiile.

Data viitoare când voi activa oferta mă voi adresa și ANPC deoarece am salvat toate conversațiile scrise și vocale.

Daca nu aveam contract plecam de la Orange și nu din cauza calitatii serviciilor ci datorita serviciului clienți care arata nepăsare. "Orange e aici" 👍 în realitate👎