anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Campanie "Premii uimitoare pentru plăți ușoare"

DanielaH
Moderator

Salut tuturor!

A fost lansată astăzi o noua campanie cu super premii pentru clienții Orange și Orange Romania Communications în care se oferă 15 vouchere de vacanță, fiecare în valoare de 1000 euro. 

Voucherul este valabil 1 an de la momentul primirii, este nominal și poate fi utilzat pentru rezervarea unei vacanțe în țară sau în străinătate.

În perioada 16 noiembrie 2023 – 22 ianuarie 2024 clienții care reîncarcă o cartela PrePay cu minimum 5 euro credit sau plătesc o factură de minimum 10 ron din contul My Orange cu un card Mastercard și salvează cardul în cont sunt înscriși automat în tragerea la sorți.

 

DanielaH_1-1700133767302.png

 

Toate detaliile campaniei și regulamentul le găsiți aici.

Baftă!

15 Răspunsuri 15

adrian87n
Cunoscător

Multumim, cardul il am salvat, factura oricum trebuie achitata din My orange, deci particip si eu la concurs..  😍

Anonim
Neaplicabil

Cartela am reîncărcat-o pe 11 și factura am plătit-o pe 12. Eu luna viitoare voi participa la concurs 😎

Vio73
#StarMember

Mulțumim frumos!

Și eu am salvat cardul și plătesc numai din My Orange!

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Eu am deja cardul "ancorat" in aplicatia My Orange de mult timp. Multumim, Daniela, pt anunt!!!

Blue12
Senior

Visa nu se accepta?

Salut, @Blue12 ! Campania se desfășoară doar pentru plățile efectuate cu Mastercard.

Ok. Multumesc. Zi frumoasa ☺️☀️

Anonim
Neaplicabil

Plătesc de 4 ani în aplicația Orange, oricum nu cred în concursuri de genul. Deci, succes.. 

Sa stii ca nu e imposibil sa castigi. Cand m-am inscris la concursul "Hai si tu in recreatia mare" din Comunitatea Orange, am zis la fel ca tine: "Ma inscriu sa treaca vremea mai usor, dar sigur nu castig nimic". Si...am castigat. Deci, merita sa incerci, mai ales ca se dau premii frumoase.

Cezar4
Junior

Eu chiar vreau sa intreb,daca incarc din my orange,dar cu cod de reincarcare,nu cu cardul s au optiune direct,se m ai acorda vreun bonus ceva,s au nu sunt buni banii,asa! 

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Cezar, se spune clar: "În perioada 16 noiembrie 2023 – 22 ianuarie 2024 clienții care reîncarcă o cartela PrePay cu minimum 5 euro credit sau plătesc o factură de minimum 10 ron din contul My Orange cu un card Mastercard și salvează cardul în cont sunt înscriși automat în tragerea la sorți." Asa ca varianta ta nu e eligibila, din pacate.

Razvan
#StarMember

Luna viitoare plătesc factura cu un card Mastercard ca să pot participa la concurs. 

Jay
Campion certificat

În informațiile suplimentare scrie ca sunt 10 vouchere, nu 15.. celelalte 5 se dau aici? 😁

@Jay, la ce te referi?

Este vorba despre 10 vouchere pentru clienții Orange și 5 pentru clienții Orange Romania Communications.