anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pinata - Nu mi se alocă puncte la vizualizare consum

zerognost
Junior

Buna! Nu mi se alocă puncte pt vizualizare consum ..Am încercat ieri,03,07.23,am încercat și azi 04.07 dar tot nu merge..Șters cache ,dezinstalat aplicația,nimic...O fi vreun bug?

25 Răspunsuri 25

Ieri, cu aproximativ 30 de minute înainte să postez pe forum.

Zilnic!

DanielaH
Moderator

Mulțumim tuturor pentru feedback. Am trimis situațiile semnalate de voi colegilor noștri spre verificare.

Mulțumim frumos 🤗

FLo1
#StarMember

Verificat pe Android, ieri 20.07.2023. Toate task-urile reclamate care o perioadă nu returnau nici un rezultat erau funcționale: consum, notificari, vizualizare detalii convorbiri, descărcare factură/detalii etc. Pentru plată factură încă nu am putut verifica.... doar săptămâna viitoare. 

Am accesat acum, după ce am citit mesajul tău, rubricile "Consum" și "Detalii convorbiri" și nu s-a întâmplat nimic...

Vezi screenshotul făcut acum, pentru edificare.

Screenshot_20230721-111522_My Orange.jpg

3 acțiuni efectuate pe 02.07 și de atunci nimic nu s-a mai putut. 

Nu a fost nici un update la MyOrange de atunci. Așa că ori e telefonul ori aplicația de reinstalat.

Am dat un restart telefonului și am reinstalat aplicația, am primit un piñata de 10 puncte, pentru accesat aplicația probabil, că nu mai primesc piñate pentru nicio altă acțiune. Am încercat descărcarea facturii și descărcarea  detaliilor convorbirilor...

CatalinPd
Junior

Odată cu actualizarea 9.1.0 a aplicației, PP ul a început să funcționeze și la mine.