anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Alegerea unui abonament potrivit

dragosbrm
Explorator entuziast

Salut! Vreau să îmi portez numărul principal din Telekom în Orange( dupa 10 ani ,chiar de cand era cosmote), dar nu știu ce abomnament să aleg. Vreau să am totul nelimitat. Mă gândeam la Smart Plus 15 care este redus de la 15E la 7,5E.

Acum am nevoie de cateva păreri, și aș vrea să știu dacă acest abonament are totul nelimitat.

Mulțumesc anticipat!

Viitorul sună bine la Orange!😀

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, are totul nelimitat pe bune, fără limită de gb -iti sau altceva. Doar în roaming ai o oarecare limită. Doar să verifici să ai semnal și pe voce și pe date mobile. Iar dacă este în regulă și te-ai decis, îți urez succes!

 

Așa, pe site, mai este și cel de 11 euro, care costă doar 5 euro, cu net nelimitat și tot ce trebuie.

Ai detalii aici:

https://www.orange.ro/abonamente/oferta-portare/

Foarte ok pentru cine dorește să se porteze abonamentele acestea de 11 euro sau 15 euro, reduse, cu acces la 5g.

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember

Salutare!

Da, are totul nelimitat pe bune, fără limită de gb -iti sau altceva. Doar în roaming ai o oarecare limită. Doar să verifici să ai semnal și pe voce și pe date mobile. Iar dacă este în regulă și te-ai decis, îți urez succes!

 

Așa, pe site, mai este și cel de 11 euro, care costă doar 5 euro, cu net nelimitat și tot ce trebuie.

Ai detalii aici:

https://www.orange.ro/abonamente/oferta-portare/

Foarte ok pentru cine dorește să se porteze abonamentele acestea de 11 euro sau 15 euro, reduse, cu acces la 5g.

Baftă!

dragosbrm
Explorator entuziast

Mulțumesc mult pentru ajutor! 

Cu mare plăcere!

delfinas
#StarMember & April's Problem Solver

Ai aici oferta pt portare https://www.orange.ro/abonamente/oferta-portare/

Abonamentul dorit iti ofera nelimitat tot ce e national, plus sms/min in roaming SEE, exact cum scrie in oferta.

dragosbrm
Explorator entuziast

Mulțumesc mult ! 

Pololică
#StarMember

Salutare!

Ce inseamna la tine nelimitat internet? Le consider risipa de resurse (stric parere personala).

Ca sa intelegi, internet poti primi prin:

  • Pinata Party (a ineput o editie noua). Te-ai putea incadra lunar in castigarea punctelor pentru internet nelimitat
  • reincarcare lunara de minim 5E (maxim 3 reincarcari aduc 3x30GB fiecare ca bonus abonamentului care reincaca cu plata la factura. Ideal ar fi cu reincarcare recurenta. Te ajuta si pe tine, dar si pe cel care primeste reincarcarile intrucat nu va avea perioade fara optiune). Daca reincarci de minim 6E, mai primesti si 20 puncte (la prelungirea online a abonamentului, vei avea triplu puncte, deci, in loc de 2E (20 puncte=2E), vei primi 6E reducere suplimentara la telefon/aparat.
  • anual, vei avea o luna cu internet nelimitat (luna nasterii daca tin bine minte).

Deci, recomandarea mea ar fi sa vezi consumul si sa incepi cu abonamentul de 11E redus la 5E din motive de acces la roaming (cu bonus net nelimitat), dar sa te si gandesti daca ai nevoie de telefon (sau nu).

dragosbrm
Explorator entuziast

Mulțumesc mult! 

Sper sa fii multumit de abonament si sa te bucuri de telefon cat mai mult timp. 🙂

Client Orange

dragosbrm
Explorator entuziast

Un update! 

Am discutat cu o doamnă de la orange cu care mă cunosc de ceva vreme și bineînteles, daca as fi facut online activam abonament la OROC în loc de ORO.

Așa că mi-a făcut o ofertă.

Smart Plus 15 redus la 10E și un Honor Magic 6 Lite 5G la doar 250 lei cand vine curierul. Eu zic că este o ofertă bună. Voi ce ziceți?

 

E super oferta, dacă ai luat și telefon! Să te bucuri de servicii și de telefon!

dragosbrm
Explorator entuziast

Mulțumesc mult! Sunteti cel mai tare! 😀😁

Cu drag! Mulțumesc și eu!